У Вінницькій області від початку року розшукували майже сто дітей, а від злочинних посягань постраждав 131 неповнолітній громадянин.

Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info з посиланням на Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.

Всього на Вінниччині цього року у поліції зареєстрували, що 99 дітей зникли безвісти. На щастя усіх їх розшукали: 87 – ще протягом першої доби, а 12 – завдяки оперативному розшуку. За даними поліції, сьогодні залишається у розшуку одна дівчинка, яка зникла ще у 2010 році.

У Вінниці зареєстровано 30% усіх випадків зникнення, це 29 дітей, яких з тих чи інших причин не могли знайти батьки.

Окрім того, більше сотні дітей стали жертвами насильства, розбоїв, розбещення та інших злочинів. За даними поліції цього року в подібних злочинах постраждав 131 маленький вінничанин.

Жертвами особливо тяжких злочинів стали 33 дітей, трохи менше – 32 – потерпіло від крадіжок. Неповнолітні на Вінниччині постраждали і від розбещення, замахів на умисні вбивства, насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом, зґвалтування та багатьох інших злочинів у 43 різних категоріях злочинів. 48 кримінальних правопорушень, де діти є потерпілими, вчинено на території Вінниці.

Від початку року правоохоронцям вдалося розкрити майже 60% кримінальних правопорушень за участю дітей, а це 75 покараних злочинних дій.

Правоохоронці для попередження подібних злочинів проводять лекції та бесіди в навчальних закладах та в сім’ях із складними життєвими ситуаціями, перевіряють чи продають алкоголь дітям та розповідають батькам про пагубний вплив вживання алкоголю, про відповідальність за знущання над дітьми та їх неналежне виховання та багато інших заходів.