На Вінниччині після весілля до лікарні з отруєнням потрапило 13 чоловік у постраждалих діагностували кишкову інфекцію після споживання домашньої їжі.

Про це повідомляє Depo. Вінниця за інформацією ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Спалах кишкової інфекції зафіксували у Крижопільському районі. 13 чоловік з відповідним діагнозом госпіталізовано до інфекційного відділення Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування. При госпіталізації хворі скаржились на підвищення температури тіла до 38-39, загальну слабкість, блювоту та пронос. Захворілим встановлено попередні діагнози: “Харчова токсикоінфекція, середнього ступеню важкості”.

У ході розслідування встановлено, що усі постраждалі перебували на весіллі в селі Гарячківка. Святкування проходило у спортзалі місцевої школи, а всі страви до весілля, за словами організаторів, готувались в домашніх умовах.

Фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області спільно з фахівцями ДУ “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України” розпочато проведення епідрозслідування випадку отруєння людей, відбір проб для відповідних лабораторних досліджень. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.