Зарплату у розмірі 10 тисяч 793 гривні на місяць відтепер зможуть отримувати вчителі. Щоправда, таку суму зароблятимуть не всі, повідомляє Vlasno.info

З 1 січня мінімальна заробітна плата зросла до 3.200 гривень, вчителі ж отримуватимуть від 3.960 гривень. Зарплата педагогів залежатиме від різних факторів. Окрім встановленої ставки (від 3.960 до 5.266 гривень, залежно від категорії), вчителі отримуватимуть різноманітні надбавки за стаж, позакласну роботу, проведення уроків іноземними мовами тощо, а також доплати за класне керівництво та перевірку зошитів.

Таким чином, якщо вчитель-початківець, який проводить 18 уроків на тиждень, отримуватиме 3.960 гривень, сертифікований вчитель вищої категорії, зі стажем понад 20 років, який проводить позакласні заняття, використовує під час уроків іноземні мови, працює з понад 35-ма учнями у класі, перевіряє зошити та є класним керівником, зможе заробляти 10 тисяч 793 гривні на місяць.

Додамо також, що окрім вчителів, з початку нового року зарплати зросли у дільничих лікарів, терапевтів та фельдшерів вищої категорії. Залежно від надбавок вони отримуватимуть від 4.900 до 8.400 гривень.