На Покрову у Шпикові Тульчинського району вітали волонтерів

116

У цей святковий вихідний день у Шпикові Тульчинського району вітали волонтерів, які всіма силами допомагають нашим бійцям боронити Україну.

День українського козацтва у свято Покрови відзначають останні вісімнадцять років — з 1999-го. Вже більше півстоліття цей день вважається датою створення УПА – Української повстанської армії. А ще в нашій державі з 2015-го року святкують 14 жовтня День захисника України – замість радянського свята 23 лютого.

В урочистій обстановці, перед іконами православного храму, священник отець Миколай вручив нагороди “За благодійну діяльність” Валентині Цюпій і Віктору Покиньчереда. Валентина Іванівна Цюпій не раз відправляла на передову різноманітні продукти, чай, каву, солодощі, давала кошти на заправку автомобілів. А фермер Віктор Іванович Покиньчереда з перших днів і досьогодні допомагає левківським і шпиківським хлопцям з екіпіровкою, з харчами, з фінансуванням.

Шпиківчанин Григорій Присяжнюк отримав нагороду «За волонтерську діяльність». До речі, це його друга відзнака, він вже був нагороджений за благодійність.

– Григорій Васильович Присяжнюк купував хлопцям каски, бронежилети, форму, берці… Крім того, він активно допомагав майданівцям у 2014-му. Нагороди наші волонтери отримали від “Громадської організації учасників бойових дій та воїнів АТО у Вінницькій області”, якою керує Анатолій Слівінський, – відзначив Валерій Матящук, голова Шпиківського осередка воїнів АТО. – Ми всі дякуємо нашому священнику Миколі Петровичу Кричківському за його лепту. Всі відправи він щиро молився за українське воїнство, за сім’ї бійців. Ми впевнені, що завдяки його гарячим молитвам жоден шпиківчанин не загинув у АТО.