На території громади, до скла­ду якої входять села Ки­нашів, Нестерварка та Мазу­рівка, проживає 65 учас­ників АТО, більшість з них і завітали на святкування.

Сільський голова Оксана Баленко привітала мужніх чоловіків, справжніх нащадків славних козацьких традицій з наступаючим святом, подяк­увала за їхній подвиг та за мирне небо над нашими голо­ва­ми. Поба­жала усім міцного здоров`я, довгих ро­ків життя, добробуту і щастя і разом з районним війсь­ко­вим комісаром Дми­т­ром Сло­бо­дянюком вру­чи­ла медалі “За мужність і патріотизм”, якими наго­род­жено Олега Люльчака, Віта­лія Рівного, Петра Гаври­люка, Сергія Темного, Ана­то­лія Борея, Олександра Попдякуника та Олексія Хавару. Всім учасникам антитерористичної операції вру­чено також гро­шо­ві вина­го­роди.

Від імені усіх учасників АТО Віталій Пасічник вручив сільському голові Оксані Баленко прапор, який вони привезли з зони бойових дій. Землевпорядник сільської ради Анатолій Бідун пре­д­с­та­вив присутнім у залі ато­в­цям детальний план те­ри­­торії для будівництва та обслу­го­ву­вання житлових будинків, згі­дно якого пла­нується на­ді­ли­ти 61 ділянку для забудови учасникам АТО.