Як і прогнозував Гідрометцентр України, 21 вересня на території Вінницької області спостерігатимуться грози та шкали з поривами вітру до 15-20 м/с.

По обіді сильний дощ та подекуди град вже відшумів південними районами Вінниччини. Зокрема крижаними кулями розміром з квасолю засипало місто Тульчин. Жителі райцентру сфотографували градини, які вкрили землю.

 

 

Небезпека сильних гроз і шквалів зберігається.

Цього разу найбільше зачепило Тульчинський та Крижопільський район. А ввечері сильна злива і гроза розпочалась у Вінниці.

Крижопільський район постраждав найбільше. Місцеві мешканці розповідають, що град у них сипав просто гігантського розміру. І побив людям дахи та вікна.

Фото зі стопкадру відео Ігора Садового (Крижопільський район)

– На даний час є відомості про побиті дахи в селах Голубече та Красносілка, – зазначає Олександр Кутовий з прес-центру управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. – Завтра там працюватиме районна комісія та підраховуватиме збитки

Фото зі стопкадру відео Ігора Садового (Крижопільський район)

За словами очевидців, вага однієї градини іноді сягала 200 грамів. Зауважували, що в разі попадання такої в голову, міг би бути і струс, і травма.

А у Вінниці через сильну грозу вмикалась сигналізація в автівках, відключалось світло та зникав Інтернет. В деяких районах міста також йшов град.