22 серпня 2017 року в м. Тульчині на площі Героїв Майдану відбулося урочисте підняття Державного Прапора України.

Подія відбулась за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, інших посадовців, представників трудових колективів установ і організацій району, молоді, широкої громадськості.

Також вшанували память та поклали квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан-учасників антитерористичної операції на сході України, Меморіалу Слави та могил загиблих воїнів Другої світової війни, пам’ятника Т.Г.Шевченку.

У районному БК була розгорнута районна виставка декоративно-прикладного мистецтва «Скарби Поділля» територіальних громад району. Після її перегляду в РБК відбулися районні урочистості з нагоди дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України.

Після стислого аналізу основних показників соціально-економічного розвитку району за 6 місяців 2017 року керівник району зупинився на основних пріоритетах розвитку Тульчинщини, зауваживши: «Окрім війни, Україна має безліч «больових точок», реформи відбуваються за дуже складних обставин. Результати боротьби з корупцією, тарифна і цінова політика, соціальний захист і реальні доходи громадян прискіпливо оцінюються не лише всередині країни, але і нашими закордонними партнерами і союзниками».

Далі відбулося вручення Почесних грамот облдержадміністрації та облради, райдержадміністрації та райради нашим землякам з нагоди свята. Окремі нагороди отримали члени родин захисників України, які в даний час проходять військову службу на сході країни в зоні АТО. Відзначені також наші невтомні волонтери на чолі з О.Новіковим і доброчинці.

Присутні в залі РБК хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих борців за свободу і незалежність Батьківщини.

Митці району приготували для учасників зібрання цікаву, емоційно насичену святкову концертну програму «Хай пісня плине над Вкраїною – незалежною і єдиною!»