У Вінниці вперше відбудеться професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Road to WWFC» у рамках Міжнародної бійцівської ліги WWFC, до якої вже увійшли найсильніші спортсмени Європи.

Про це інформують у прес-службі міської ради, передає УНН-Центр.

На ринг вийдуть найсильніші представники змішаних єдиноборств з різних регіонів України, Азербайджану, Вірменії та Молдови. Вони боротимуться за підвищення в класі, а вінничани — за входження до “шердогу” (міжнародного рейтингу).

Зазначимо, що у межах вінницького турніру “Road to WWFC” заплановано 15 поєдинків. У більшості з них візьмуть участь вінничани, майстри спорту міжнародного класу і України з різних видів спорту: бойового самбо, годзюрю карате-до, фрі-файту, ММА тощо.

Як зазначили організатори, вінничанам не варто оминати увагою не тільки самі бої, а й процедуру зважування.

Не дивлячись на те, що здавалося б – спортсмени просто зважуються і процедура триває якихось 30-40 хвилин, за цей час може статися багато цікавого. Зважування – своєрідний пре-поєдинок, коли бійці зустрічаються очима.

Зважування розпочнеться 30 червня о 18:00 у торгівельному центрі «Sky Park». Бої відбудуться 1 липня у спортивному клубі «Нокаут» (вулиця Батозька, 2) о 20:00 й триватимуть орієнтовно до 23-ї години вечора. Вхід – від 100 до 200 гривень.