Тульчинські гравці 2003-2005 р.н. прийняли участь у відкритому турнірі з футболу з нагоди Дня захисника України та українського козацтва у м. Бершадь.

Серед іменитих учасників турніру особливо вирізнявся традиційний суперник – одеський «Чорноморець» з яким у півфіналі зустрілись тульчинський «Патріот». Поступаючись за ходом гри 1:3 патріотівці спромоглись у видовищному стилі зрівняти рахунок за хвилину до кінця гри (В. Чепернатий – 3) та перемогти у серії післяматчевих пенальті (5:4)!

Після виснажливої дороги та напруженого змагального графіка нашим гравцям забракло сил наприкінці фіналу із господарями турніру, у підсумку 0:2.

Отож, футболісти ФК «Патріот- ДЮСШ» (тренер Ігор Бєлік) отримали срібні нагороди турніру, красень-кубок та запашний коровай від голови Бершадської РДА І.Стєфанцова. Індивідуальною нагородою у номінації «Кращий гравець турніру» відзначили нашого Владислава Чепернатого(4 м’ячі).

Окрасою спортивного свята стала гра ветеранів київського «Динамо» на чолі з володарем «Золотої бутси» – Олега Саленка із ветеранами бершадського футболу.