З 24 по 29 липня в місті Хьорінг, Королівство Данії проходив міжнародний турнір з футболу серед юнаків та дівчат різних вікових категорій «DanaCup 2017».

Кубок DANA CUP є перша за величиною юнацького футболу подія в світі, з бездоганною організацією. Міжнародний турнір є справді унікальним. Всі матчі зіграні на кращих майданчиках з трав’яним покриттям, в одному з найстильніших комплексів у Північній Європі. Турнір проводиться тільки для спеціалізованих груп, які є членами Федерації зареєстрованих ФІФА. Загальна кількість команд більше тисячі, з п’ятдесяти країн світу.

Тульчинська районна ДЮСШ також отримала змогу представляти Україну на цьому турнірі.

По дорозі до Данії була зупинка в Польщі де діти мали змогу відпочити, відвідати аквапарк під відкритим небом та зіграти товариські ігри.Відкриття змагань проходило парадом з усіх команд – учасниць через центральні вулиці міста Хьорінг та закічувалось на центральному стадіоні міста.

Dana Cup 2017 – Opening ceremony

Watch livestream from the parade of teams and opening ceremony – Monday from 18:55 CEST.

Опубліковано Dana Cup Hjorring 24 липня 2017 р.

Опубліковано Андрієм Лановим 24 липня 2017 р.

Тульчинські гравці за віком були розподіленні на 2 команди, 2004 рік народження та 2006 рік народження. Після ігор зіграних в групах обидві команди потрапили до дивізіону «В». На жаль команда 2004 р.н. продемонструвавши гарну гру поступилась команді з Норвегії в 1/16 фіналу з рахунком 2:1.Молодші гравці 2006 р.н. в 1/16 зустрічалися з командою з Норвегії де св’яткували перемогу 1:0.

В 1/8 Тульчинські юнаки обіграли команду з Косово 4:1 та вийшли до четверть фіналу змагань.

В 1/4 нашим гравцям довелось зустрітися з Польською футбольною академією де сильнішими були юнаки з Польщі 4:8.

Таким чином молодші гравці попали у вісімку кращих команд дивізіону «В».Загалом хтілося б відмітити усіх гравців Тульчинської РДЮСШ за командний дух, спортивний характер та гарний виступ на міжнародній арені.

По дорозі додому усі гравці та тренери мали змогу відвідати столицю Німеччини, місто Берлін, де провели екскурсію центральними вулицями міста.Батьківський колектив команди «Патріот» Тульчинської РДЮСШ радо вітав юних спортсменів на рідній Тульчинській землі хлібом і сіллю , солодощами та феєрверками.

Батьки дякують тренеру команди Ігорю Бєліку та зичать командам Тульчинської РДЮСШ нових яскравих перемог.Більше фото зустрічі дітей ТУТ: