Людство знаходиться в глобальної небезпеки через те, що вперше за 800 тисяч років магнітні полюси планети міняються місцями.


«Наша планета і два її магнітні полюси – північний і південний – не завжди збігалися з географічними. На них орієнтовані всі компаси, але вони рухаються.

Цього слід побоюватися. Як швидко це може статися – через кілька тисяч років або вже при нашій з вами життя – не знає ніхто. Такий зсув вдарить по нашій технологічної цивілізації. Зокрема, обірветься зв’язок, може зупинитися вся промисловість », – йдеться в сюжеті.

Синоптики кажуть, що спланувати погоду можна тільки на три дні. За більш глобальними прогнозами варто йти до екологів, які інформують, що минулий рік був найспекотнішим за історію, а настільки брудним повітрям людство ще не дихало…

Вчені стверджують – повені і посухи, урагани і тайфуни – є наслідком людської діяльності. Людство огорнуло Землю ковдрою з водяної пари і викидів діоксиду вуглецю, чому планета активно чинить опір.

При цьому наголошується, що вчені знайшли спосіб, який може виправити стан справ. Вони запропонували побудувати гігантську трубу в стратосфері, яка мала б випускати вуглець в повітря і охолоджувати земну кулю. Для цього потрібно 250 мільйонів доларів.

Також наголошується, що Україна знаходиться в першій 20-ці світу за викидами парникових газівсвіт, катастрофи, магнітні полюси,