Заступник начальника районного управління Пенсійного фонду України Алла Авраменко взяла участь  у зустрічі з президією Районної організації ветеранів війни та праці (голова – Казимир Жуковський).

У ході зустрічі заступником начальника управління А.Авраменко було роз’яснено щодо змін внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”. Присутнім  було надано роз’яснення щодо порядку пенсійного забезпечення інвалідів війни та зміни по пенсійних виплатах з травня місяця в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму.

Наприкінці зустрічі фахівець наголосила на можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення  за телефоном „гарячої лінії”, за допомогою Skype-зв’язок та за  допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Учасники зустрічі мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

В нараді взяли участь фахівці управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Юрченко і Альона Сотоцька, які проконсультували ветеранів щодо надання житлових субсидій в поточному році, забезпечення пільг, соціальних допомог та інших виплат.

Тульчинська районна державна адміністрація
у Вінницькій області