Щиро вітаємо Вас з Днем хрещення Київської Русі – України! У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі, з року в рік ми відзначаємо це свято як початок утвердження християнства на Русі.

Безмежна глибина християнської віри протягом тисячоліть сприяла цивілізаційному поступу націй. З будівництвом та зведенням соборів, церков і монастирів закладалися основи державотворчих засад – розвивалися культура, наука, освіта і дипломатія, розроблялися закони. Християнська мораль на багато століть стала суспільним законом, а Київська Русь – частиною європейської цивілізації.

Цьогоріч Україна відзначає 1028 років з часу прийняття християнства нашими далекими предками. На складному шляху системної модернізації незалежної України ми переконані, що Господь допоможе нам віднайти у собі сили і наснагу для подолання зовнішньої агресії, внутрішніх труднощів і перешкод. У взаємній повазі та любові, у щоденній праці та звершеннях, у справах милосердя і співчуття всі ми будемо докладати зусиль, щоб не тільки життя наше особисте, а і життя суспільства облаштовувалося за Божими заповідями, на міцному фундаменті кращих духовних надбань Київської Русі.

З повагою
голова райдержадміністрації Микола Підболячний
голова районної ради Олексій Авраменко