На 14-й позачерговій сесії Тульчинської районної ради депутати районної ради розглянули низку питань, що були винесені на пленарне засідання.

Під час сесії прийняли рішення про внесення змін та доповнень до складу постійних комісій та президії районної ради, розглянули зміни в складі комісії з питань поновлення прав реабілітованих. Крім того, присутні на засіданні внесли зміни до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 15 листопада 2012 року №278 „Про Програму кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) на 2013-2019 роки”.

В ході сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя та внесли зміни до бюджету на 2017 рік.

Головним питанням порядку денного позачергової сесії стало обрання заступника голови районної ради. Більшістю голосів була обрана на дану посаду Григорьєва Надія Іванівна.

Також на сесії розглядалися питання про звільнення Баскевич Л.С. з посади головного лікаря Тульчинської районної стоматологічної клініки та щодо продовження чи розірвання контракту з нею.