vsim.ua

Хмельницькі водії вимагають збільшення терміну транзиту на ввезення транспортних засобів на територію України. У п’ятницю, 18 листопада, власники автомобілів з іноземною реєстрацією заблокують дорогу на Давидковецькому перехресті.

Безстрокова мирна акція триває. Хмельницькі власники автомобілів з іноземною реєстрацією змушені кожні п’ять днів виїжджати за кордон, щоб мати можливість користуватися автівками в України.

Водії просять врегулювати ситуацію і навіть готові платити якусь невелику суму в бюджет, щоб вільно користуватися авто і не витрачати час на перетин кордону. Хмельницькі водії вже їздили на мирну акцію в Київ, але поки що їхнім питанням не зацікавилися. Тож, в продовженні безстрокової акції планують перекрити Вінницьку трасу. Кажуть, що хочуть, аби в Кабміні створили робочу групу, яка б доопрацювала компромісний законопроект.

Активіст руху «Авто Євро Сила» Микола Нечиталюк зазначив у коментарі “ВСІМ”, що завтра буде швидше показова зустріч автолюбителей, ніж протест. Акція запланована на 9:00. Рейсові автобуси і автомобілі з дітьми в салонах не затримуватимуть на дорогах.